După investiții masive, intersecția de la Girov este iar fără semaforizare (FOTO)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/03/semafor-1024x485.jpg)
După ce specialiștii de la Drumuri si Poduri, sub competenta coordonare PNL, au investit o mulțime de bani pentru semaforizarea intersecției de la Girov, a venit acum rândul social democraților sa coordoneze cu aceeași măiestrie activitatea celor de la Drumuri.
Astfel, intersecția în care s-au făcut investiții masive în semaforizare este acum fără semaforizare. Mai concret, nu mai funcționează, de ceva timp, niciun semafor.
După cum știți deja, în această intersecție s-au produs o mulțime de tragedii, așa că sfatul nostru ar fi să circulați cu foarte mare atenție, să nu deveniți victime ale incompetenței unor „specialiști”.
Articole recente despre această problemă:
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Cum de nu s-a dus Prefectul Nita investigheze”problema”?
ADMIN: A fost – https://www.ziarpiatraneamt.ro/prefectul-adrian-nita-despre-situatia-semaforului-de-la-girov