Dorel Sanie a plecat dintre noi

11

Dorel Sanie a incetat din viata in dimineata zilei de 31 martie. O boala nemiloasa l-a smuls din aceasta lume la varsta de numai 48 de ani. De numele sau se leaga Relonul Savinesti, Fibrex Piatra Neamt, Politehnica Iasi, HCM Roman si Stiinta Municipal Dedeman Bacau. Activitatea sa in domeniul handbalului depaseste un sfert de veac, iar moartea sa nu poate decat sa insemne o pierdere imensa pentru lumea sportului, pentru familie si cunoscuti.

Condoleante familiei! Dumnezeu sa il odihneasca!

Dorel Sanie a incetat din viata


Reclama sponsorizata
Articole, Stiri de ultima ora

11 Comentarii

  1. cip 12 aprilie 2011 la 5:21 PM -  Răspunde

    O MARE PIERDERE!
    SINCERE REGRETE!

  2. Sfermas Carmen via Facebook| Rang Junior > 100 comentarii 1 aprilie 2011 la 11:34 PM -  Răspunde

    condoleante familiei,

  3. veronel 1 aprilie 2011 la 10:24 PM -  Răspunde

    Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

  4. beatrice 1 aprilie 2011 la 2:33 PM -  Răspunde

    DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA IN PACE!

  5. Gabby H 1 aprilie 2011 la 2:04 PM -  Răspunde

    Dumnezeu sa-l ierte!!!!!!!!

  6. Devastatorul 1 aprilie 2011 la 6:54 AM -  Răspunde

    Dumnezeu sa-l odihneasca! L-am cunoscut…era un om bun!

  7. gica 1 aprilie 2011 la 4:43 AM -  Răspunde

    Adio prietene…

  8. daniel vinca 31 martie 2011 la 11:56 PM -  Răspunde

    Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

  9. sarin 31 martie 2011 la 11:39 PM -  Răspunde

    odihneasca-se-n pace, c-a fost un om bun si pre multi ne-a ajutat!..

  10. Sanie Loredana 31 martie 2011 la 11:28 PM -  Răspunde

    Dumnezeu sa-L odihneasca in pace!

  11. alex 31 martie 2011 la 11:01 PM -  Răspunde

    Dumnezeu sa-L ierte!!!