Tragedie în Neamț. Un tânăr și-a pierdut viața
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/05/doliuneamt-1-1024x598.jpg)
O adevărată tragedie s-a produs în comuna Farcașa, satul Farcașa, astăzi, în jurul orei 16.00.
Potrivit ziarbicaz.ro, un tânăr de aproximativ 25 de ani ar fi fost strivit sub mașina pe care o repara. Leziunile au fost, din păcate, incompatibile cu viața. La fața locului, spun martorii, au sosit echipaje de poliție, IML și ambulanță. Din păcate, pentru acesta, nu s-a mai putut face nimic.
Condoleanțe familiei!
Revenim cu mai multe detalii și informații oficiale.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)