Rezultatele finale ale Olimpiadei Judetene de Fizica, Neamt

1
ID Numele şi prenumele elevului Clasa Unitatea de învăţământ Profesor îndrumător Total Rezultat
1 Spiridon Călin 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Oniciuc Anişoara 27.87 I
2 Sandovici Ruxandra 6 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 27.75 I
3 Balint Paul Francisc 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Roman Tronciu Maria 26.6 I
4 Savin Robert 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Piatra Neamţ Stroia  Luminiţa 26.12 I
5 Acsintoae Andra Maria 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Tîrgu Neamţ Marian Elena 25.75 I
6 Galan Radu 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Piatra Neamţ Marele Anişoara 25 I
7 Brânzei Mihaela Mieuna 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Elena Cuza” Piatra Neamţ Iliescu Doina 24.87 I
8 Minut Antonio 6 Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” Săbăoani Vacaru Angela 24.85 I
9 Dedu Cristiana 6 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 24.74 I
10 Vişan Ruxandra 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Elena Cuza” Piatra Neamţ Iliescu Doina 24.37 II
11 Dascalu Raluca 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Vacaru Tereza 24.25 II
12 Acatrinei Ioana Sabina 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Elena Cuza” Piatra Neamţ Iliescu Doina 24 II
13 Şuţă Oana 6 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 24 II
14 Severin Andrei 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Mihai Eminescu” Roman Enache Mariana 23.87 II
15 Roca Madalina 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Mihai Eminescu” Roman Enache Mariana 23.75 II
16 Diaconu Ioana 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Elena Cuza” Piatra Neamţ Iliescu Doina 23.5 II
17 Gheorghiu Dragoş 6 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Ţăbârnac Cornelia 23.37 II
18 State Cezar 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Nicu Albu” Piatra Neamţ Galanton Lăcrămioara 23.25 II
19 Avram Cosmin 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Mihai Eminescu” Roman Enache Mariana 23.1 II
20 Cioacă Andrei 6 Colegiul Naţional „Ştefan cel Mare” Tîrgu Neamţ Pupăzan Gheorghe 22.75 II
21 Tofan Paul Adrian 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Elena Cuza” Piatra Neamţ Iliescu Doina 22.62 II
22 Geman Dorin Andrei 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Vacaru Tereza 22.1 II
23 Margine Ştefan 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Tîrgu Neamţ Marian Elena 22 II
24 Olaru Iulia 6 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 21.74 II
25 Balici Mihnea 6 Grup Şcolar Roznov Andrei Stefanica 21.62 II
26 Cojocaru Miruna Andreea 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Mihai Eminescu” Roman Enache Mariana 21.5 II
27 Ilioi Alexandru 6 Colegiul Naţional „Ştefan cel Mare” Tîrgu Neamţ Pupăzan Gheorghe 20.9 III
28 Dadun Mihail 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Piatra Neamţ Stroia  Luminiţa 20.37 III
29 Iacob Eliza Agnes 6 Şcoala de Arte şi Meserii Vînători Astăcioae Niculina 20.25 III
30 Mihăilescu Mihnea 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Piatra Neamţ Stroia  Luminiţa 20.12 III
31 Cojocaru Alexandra 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Mihai Eminescu” Roman Enache Mariana 20 III
32 Popa Laurenţiu 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Elena Cuza” Piatra Neamţ Iliescu Doina 19.87 III
33 Dumitreasa Ionela 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Piatra Neamţ Nacu Gabriela 19.87 III
34 Mazilu Cristian 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bicaz Cotfasa Luminita 19.75 III
35 Harhas Giulia 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Oniciuc Anişoara 19.74 III
36 Vanhaeren Sebastian 6 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 19.62 III
37 Archip George 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Murdzek Radu 19.6 III
38 Manescu Stefan 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Vacaru Tereza 19.47 III
39 Gherghel Robert Paul 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Mihai Eminescu” Roman Enache Mariana 19.45 III
40 Huluba Rareş 6 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Ţăbârnac Cornelia 19.12 III
41 Traistă Rafael 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Oniciuc Anişoara 19.12 III
42 Vârlan Andreea 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Piatra Neamţ Stroia  Luminiţa 18.99 III
43 Ciurezu Bogdan 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Oniciuc Anişoara 18.62 III
44 Cozma  Dumitru 6 Şcoala cu clasele I-VIII Români Andres Nicolae 18.37 III
45 Albiş Răzvan 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Piatra Neamţ Stroia  Luminiţa 18 III
46 Holotă Ana Maria 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Daniela Cuciuc” Piatra Neamţ Andrei Nina 17.87 III
47 Bursuc Roxana 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Vacaru Tereza 17.84 III
48 Urziceanu Ştefan 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Ţăbârnac Cornelia 17.75 M
49 Bîrjovanu Teodora 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Piatra Neamţ Nacu Gabriela 17.62 M
50 Guţu Rareş 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Piatra Neamţ Stroia  Luminiţa 17.37 M
51 Palanceanu Malina 6 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Gligor Mircea 17.2 M
52 Marian Ştefana Alexandra 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Tîrgu Neamţ Marian Elena 16.9 M
53 Macsim Mihaela 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Elena Cuza” Piatra Neamţ Iliescu Doina 16.75 M
54 Dumitrascu Andreea Denisa 6 Şcoala de Arte şi Meserii Dulceşti Geman Claudia 16.5
55 Chiruţa Iustina 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Piatra Neamţ Stroia  Luminiţa 16.37
56 Ţura Paul 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Ţăbârnac Cornelia 16.37
57 Rusu Ilinca Mădălina 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Piatra Neamţ Marele Anişoara 16.25
58 Lipan Matei 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Murdzek Radu 16.2
59 Covrig Bogdan 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Ţăbârnac Cornelia 16.12
60 Mitrea Damian 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Roman Tronciu Maria 16
61 Buzau Bogdan 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Murdzek Radu 15.85
62 Turea Cosmin-Ionut 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bicaz Cotfasa Luminita 15.62
63 Ungureanu Ioan Daniel 6 Şcoala de Arte şi Meserii Vînători Astăcioae Niculina 15.5
64 Darabană Robert 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Piatra Neamţ Stroia  Luminiţa 15.37
65 Popa Alexandra Bianca 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Piatra Neamţ Nacu Gabriela 15.25
66 Murariu Diana 6 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Gligor Mircea 14.87
67 Ambrino Andreea Cătălina 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Nicu Albu” Piatra Neamţ Galanton Lăcrămioara 14.85
68 Imbrea Carla Bianca 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Murdzek Radu 14.75
69 Rotaru Elida Ana 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Nicu Albu” Piatra Neamţ Galanton Lăcrămioara 14.75
70 Sima Stefan Ionel 6 Şcoala cu clasele I-VIII Moldoveni Butnariu Catalin 14.45
71 Vartolas Teona Alexandra 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Roman Tronciu Maria 14.37
72 Ursu Stefana 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Roman Tronciu Maria 14.25
73 Handaric Cristian 6 Şcoala cu clasele I-VIII „Nicu Albu” Piatra Neamţ Galanton Lăcrămioara 14.24
74 Lazăr Mălina Maria 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Ţăbârnac Cornelia 14.12
75 Chelaru Ioana Gabriela 6 Şcoala cu clasele I-VIII Pildeşti Cordun Ciobanu Niculai 14.1
76 Susanu Emanuela Gabriela 6 Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” Săbăoani Vacaru Angela 13.75
77 Hîra Graţiela 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Piatra Neamţ Marele Anişoara 13.74
78 Cucoş Cora 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Piatra Neamţ Stroia  Luminiţa 13.62
79 Motfolea Sabrina 6 Şcoala de Arte şi Meserii Rediu Popa Liviu 13.5
80 Rezmeriţă Mihnea 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Murdzek Radu 13.25
81 Ivanov Andreea 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Piatra Neamţ Stroia  Luminiţa 12.75
82 Serban Raluca 6 Grup Şcolar Roznov Andrei Stefanica 12.75
83 Chirilescu Monica 6 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Gligor Mircea 12.72
84 Cimpoesu Ruxandra Maria 6 Grup Şcolar Roznov Andrei Stefanica 12.37
85 Bistriceanu Sonia 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bicaz Cotfasa Luminita 12
86 Cioată Matei Alexandru 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Murdzek Radu 12
87 Hodor Paula Dayana 6 Grup Şcolar Roznov Andrei Stefanica 12
88 Iftime Vasile 6 Şcoala de Arte şi Meserii Oglinzi Filip Ana 11.75
89 Iosub Alexandra 6 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Gligor Mircea 11.57
90 Tamas Malin 6 Liceul cu Program Sportiv Roman Zaharia Zina 11.5
91 Roman Nadia 6 Şcoala de Arte şi Meserii Dulceşti Geman Claudia 11.25
92 Tanasa Elena Andreea 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Zăneşti Dinu Radu 11.12
93 Coşofreţ Ştefan 6 Liceul Economic „Vasile Conta” Tîrgu Neamţ Astăcioae Vasile 11
94 Titu-State Iustina-Elena 6 Şcoala de Arte şi Meserii Vînători Astăcioae Niculina 10.87
95 Olariu Oana 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Murdzek Radu 10.75
96 Gheorghiu Beatrice 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Murdzek Radu 10.62
97 Iacob Daniel 6 Şcoala de Arte şi Meserii Oglinzi Filip Ana 10.62
98 Plăcintă V. Bianca 6 Şcoala de Arte şi Meserii Vînători Guşavan Elena 10.62
99 Bîrliba Andra 6 Şcoala de Arte şi Meserii Vînători Astăcioae Niculina 10.12
100 Buzau Andreea 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Murdzek Radu 10.12
101 Alexa Tudor Florin 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Roman Tronciu Maria 9.75
102 Solomon Paula Iuliana 6 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Gligor Mircea 9.62
103 Borcilă Ioan Cristian 6 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Răuceşti Obreja Ilie 9.4
104 Filip Ana Maria 6 Liceul Economic „Vasile Conta” Tîrgu Neamţ Astăcioae Vasile 9.25
105 Buhnă Raluca 6 Şcoala de Arte şi Meserii Vînători Guşavan Elena 8.5
106 Antoci Anton 6 Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” Săbăoani Vacaru Angela 8
107 Apostol Asavinei Constantin 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Oniciuc Anişoara 23.5 I
108 Fîrţală Sabina 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bicaz Cotfasa Luminita 22.25 I
109 Tanasă Vlad 7 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Spiridon  Sanda 20.37 I
110 Lujinschi Ştefan 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Oniciuc Anişoara 19.75 II
111 Stoian Ioan 7 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Spiridon  Sanda 19.12 II
112 Chiş Iosefina Elena 7 Şcoala cu clasele I-VIII „Elena Cuza” Piatra Neamţ Iliescu Doina 16.5 III
113 Gavrilă Andrei 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Piatra Neamţ Stroia Luminiţa 16 III
114 Ştefan Cristian Constantin 7 Şcoala cu clasele I-VIII „Elena Cuza” Piatra Neamţ Iliescu Doina 15.12 III
115 Craciun Elena-Dorina 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Murdzek Radu 15 III
116 Bondar Ioana Elena 7 Colegiul Naţional „Calistrat Hogaş” Piatra Neamţ Ailincăi Constantin 14.5 III
117 Nohai Claudiu 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Piatra Neamţ Stroia Luminiţa 13.62 M
118 Baciu Cosmin 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Murdzek Radu 12.62 M
119 Ailincăi Constantin Cătălin 7 Şcoala cu clasele I-VIII „Nicu Albu” Piatra Neamţ Galanton Lăcrămioara 12 M
120 Ciobanu Razvan Adrian 7 Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” Săbăoani Vacaru Angela 11.75 M
121 Bordei Iulian 7 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 11.62 M
122 Opariuc Rares-Petru 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Murdzek Radu 11.25 M
123 Neţa Raluca 7 Colegiul Naţional „Calistrat Hogaş” Piatra Neamţ Ailincăi Constantin 10.37
124 Rosianu Alexandru 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Roman Tronciu Maria 10
125 Crăciun Răzvan 7 Liceul Economic „Vasile Conta” Tîrgu Neamţ Astăcioae Vasile 9.87
126 Vatamanu Larisa 7 Grup Şcolar Roznov Andrei Stefanica 9.62
127 Zugravu Cătălin 7 Colegiul Naţional „Calistrat Hogaş” Piatra Neamţ Ailincăi Constantin 9.62
128 Grigoroşoaia Florin 7 Liceul Economic „Vasile Conta” Tîrgu Neamţ Astăcioae Vasile 9.37
129 Laios Cristina Andreea 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Săvineşti Ana Vasiliu 9.37
130 Sacaci Alin Cosmin 7 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 9.37
131 Dumbrava Dragos 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Roman Tronciu Maria 9.12
132 Simion Daniel Octavian 7 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 8.87
133 Cebere Tudor 7 Liceul Economic „Vasile Conta” Tîrgu Neamţ Astăcioae Vasile 8.75
134 Macovei Bogdan 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Murdzek Radu 8.62
135 Mireanu Teodora 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Ţăbârnac Cornelia 8.37
136 Jurma Ana Maria 7 Şcoala cu clasele I-VIII „Nicu Albu” Piatra Neamţ Galanton Lăcrămioara 8.25
137 Vochita Andreea Elena 7 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 8.25
138 Cojocariu Violeta Diana 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Murdzek Radu 8.12
139 Gherasim Andrada 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Oniciuc Anişoara 8
140 Ţăpuc Andrada 7 Şcoala cu clasele I-VIII „Daniela Cuciuc” Piatra Neamţ Archip Maria 8
141 Iancu Elena Adelina 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Ţăbârnac Cornelia 7.62
142 Marian Raluca 7 Liceul comercial „Spiru Haret” Piatra Neamţ Pîntea Mihaela 7.25
143 Mihăilă Flavian 7 Şcoala de Arte şi Meserii Oglinzi Filip Ana 7.12
144 Ciudin Elena Vanda 7 Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tîrgu-Neamt Tănase Elvira 7
145 Mărculeţ Cătălin 7 Liceul Economic „Vasile Conta” Tîrgu Neamţ Astăcioae Vasile 6.62
146 Nită Bianca 7 Liceul Economic „Vasile Conta” Tîrgu Neamţ Astăcioae Vasile 6.5
147 Parjoleanu Andi Olivian 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Săvineşti Ana Vasiliu 6.5
148 Pricope Daria 7 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 6.25
149 Tiron Constantin 7 Şcoala cu clasele I-VIII „Mihai Eminescu” Roman Enache Mariana 6.25
150 Avădanei Sorina 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Piatra Neamţ Pîntea Mihaela 6.12
151 Nagit Vlad 7 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 6.12
152 Zăhăleanu Ana Daria 7 Liceul Economic „Vasile Conta” Tîrgu Neamţ Astăcioae Vasile 6.12
153 Ilie Diana 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Ţăbârnac Cornelia 6
154 Mircea Rares 7 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 6
155 Bârseti Andrei 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Piatra Neamţ Stroia Luminiţa 5.87
156 Ciobanu Mihail 7 Şcoala cu clasele I-VIII „Mihai Eminescu” Roman Enache Mariana 5.87
157 Zanocea Raluca 7 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 5.87
158 Ilinca Mihaela  Georgian 7 Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tîrgu-Neamt Tănase Elvira 5.75
159 Robu Sergiu Marian 7 Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” Săbăoani Vacaru Angela 5.75
160 Ungureanu Mihaela 7 Liceul comercial „Spiru Haret” Piatra Neamţ Pîntea Mihaela 5.74
161 Mirza Bogdan 7 Şcoala cu clasele I-VIII „Mihai Eminescu” Roman Enache Mariana 5.5
162 Tărăboanţă George Eduard 7 Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tîrgu-Neamt Tănase Elvira 5.37
163 Lica Alexandra 7 Şcoala de Arte şi Meserii Vînători Astăcioae Niculina 5.12
164 Stefanescu Stefan 7 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 5
165 Baltatescu Ana-Dadiana 7 Colegiul Tehnic „Miron Costin” Roman Gherman Corneliu 4.5
166 Crisnuta Gabriel 7 Şcoala cu clasele I-VIII „Mihai Eminescu” Roman Enache Mariana 4.5
167 Petrariu Georgiana 7 Şcoala de Arte şi Meserii Vînători Astăcioae Niculina 4.37
168 Petrescu Paul Costin 7 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Ţăbârnac Cornelia 3.99
169 Dascălu Titus Ştefan 8 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Oniciuc Anişoara 27.5 I
170 Stirbu Ciprian 8 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Vacaru Tereza 23.75 I
171 Trăsnea Dan 8 Liceul Economic „Vasile Conta” Tîrgu Neamţ Astăcioae Vasile 22.5 I
172 Ciobanu Otilia 8 Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” Săbăoani Vacaru Angela 21.75 II
173 Roman Diana 8 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Spiridon  Sanda 21.62 II
174 Topărău Andreea Emiliana 8 Şcoala cu clasele I-VIII „Elena Cuza” Piatra Neamţ Iliescu Doina 21.5 II
175 Rotaru Ana 8 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Piatra Neamţ Stroia Luminiţa 19.25 II
176 Teacu Pavel Calin 8 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Săvineşti Ana Vasiliu 19 III
177 Grăpinoiu Severian 8 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Spiridon  Sanda 16.5 III
178 Scortanu Stefana Raluca 8 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Ana 16 III
179 Ţigănici Ioana Andreea 8 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Oniciuc Anişoara 15.75 M
180 Blezniuc Bianca 8 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Ana 14.25 M
181 Văduva Diana 8 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Spiridon  Sanda 13.5 M
182 Cojocaru Teodora 8 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Oniciuc Anişoara 12.87 M
183 Lupusoru Monica Maria 8 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Roman Murdzek Radu 12.25
184 Verdeanu Alexandru Andrei 8 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Ţăbârnac Cornelia 10.75
185 Petrariu Madalina Ioana 8 Şcoala de Arte şi Meserii Vînători Astăcioae Niculina 10.5
186 Vancea Oana-Georgiana 8 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bicaz Cotfasa Luminita 10
187 Ursu Cosmina Daniela 8 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Săvineşti Ana Vasiliu 9.87
188 Filip Marian Ioan 8 Liceul Economic „Vasile Conta” Tîrgu Neamţ Astăcioae Vasile 9
189 Stoian Bianca Alexandra 8 Colegiul Naţional „Calistrat Hogaş” Piatra Neamţ Ailincăi Constantin 9
190 Craciun Ana Maria 8 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Roman Tronciu Maria 8.99
191 Mocanu Raluca 8 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ Ţăbârnac Cornelia 8.62
192 Farcas Andreea Otilia 8 Şcoala cu clasele I-VIII Pildeşti Cordun Ciobanu Niculai 8.5
193 Hazi Camelia 8 Şcoala cu clasele I-VIII Pildeşti Cordun Ciobanu Niculai 8.37
194 Asaftei Andreea 8 Şcoala cu clasele I-VIII „Mihai Eminescu” Roman Enache Mariana 8
195 Popescu Dana 8 Şcoala cu clasele I-VIII Moldoveni Butnariu Catalin 7.87
196 Rosu Anca Mihaela 8 Şcoala de Arte şi Meserii Vînători Astăcioae Niculina 7.5
197 Maftei Ervin 8 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Ana 6.12
198 Zugravu Catalina-Georgiana 8 Şcoala de Arte şi Meserii Tarcău Hegyesi Marton 6.12
199 Sarbu Cosmin 8 Şcoala de Arte şi Meserii Rediu Popa Liviu 5.75
200 Borcescu Bianca-Elena 8 Şcoala de Arte şi Meserii Tarcău Hegyesi Marton 5.5
201 Urda Fabian 8 Şcoala de Arte şi Meserii Rediu Popa Liviu 5.12
202 Ursu Andreea Bianca 8 Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Roman Tronciu Maria 5
203 Costache Livia Bianca 8 Şcoala cu clasele I-VIII Moldoveni Butnariu Catalin 4.87
204 Roibu Andrei Claudiu 9 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 19.87 I
205 Ilie Vlad Iulian 9 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Gligor Mircea 18 I
206 Cornea Matei Ştefan 9 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 16.25 I
207 Dodiţă Diana Maria 9 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 16.12 II
208 Tarcinsky Edward Daniel 9 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 14.62 II
209 Trofin Marian 9 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 14 III
210 Bujor Adrian 9 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 13.75 III
211 Voinovici Amira 9 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 13.62 III
212 Barbu Florina 9 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Cristian Secară 13.25 III
213 Mitrofan Matei 9 Colegiul Naţional „Calistrat Hogaş” Piatra Neamţ Frenţi Mariana 13.25 III
214 Zoiţa Elena 9 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 13.25 III
215 Murariu Isabela 9 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 11.5 M
216 Măzăreanu Andrei 9 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Cristian Secară 11.25 M
217 Achirei Emanuel 9 Colegiul Naţional „Ştefan cel Mare” Tîrgu Neamţ Băicănescu Cristi 11 M
218 Şchiopu Cristina-Elena 9 Colegiul Naţional „Ştefan cel Mare” Tîrgu Neamţ Băicănescu Cristi 11 M
219 Gripcă Gheorghe Alexandru 9 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 10.5 M
220 Amariei Iuliana 9 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Ana 10.37 M
221 Maftei Dorian-Ştefan 9 Colegiul Naţional „Ştefan cel Mare” Tîrgu Neamţ Băicănescu Cristi 10.25 M
222 Vicol Alexandra 9 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 10.25 M
223 Vatamanu Alexandra 9 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Haralamb Dorel 10 M
224 Moisii Ioan-Alexandru 9 Colegiul Naţional „Ştefan cel Mare” Tîrgu Neamţ Băicănescu Cristi 9.25 M
225 Solomon Ioana 9 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 8.87
226 Panait Vlad 9 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Gligor Mircea 8.5
227 Roşanu Nelia Marina 9 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 8
228 Alexii Georgiana 9 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Ostafe Constantin 7.87
229 Camară Carina 9 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Haralamb Dorel 7.87
230 Popa Mălina Diana 9 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 6.87
231 Paiu Ştefan Ioan 9 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Haralamb Dorel 6.37
232 Cramba Alexandru 9 Colegiul Naţional „Ştefan cel Mare” Tîrgu Neamţ Croitoriu Cristina 6.25
233 Predoaia Ionuţ 9 Colegiul Naţional „Ştefan cel Mare” Tîrgu Neamţ Băicănescu Cristi 5.5
234 Şargu Gabriel 9 Colegiul Naţional „Ştefan cel Mare” Tîrgu Neamţ Croitoriu Cristina 5.37
235 Barat Maria Andra 9 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Gligor Mircea 5
236 Ciomeică Andruţa 9 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Bejan Diana 5
237 Fechetă Antonela Mariana 9 Grup Şcolar „Vasile Sav” Roman 5
238 Gurău Cristian Dorin 9 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 5
239 Socea Eduard 9 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Cristian Secară 4.87
240 Atodiresei  Costel Sergiu 9 Grup Şcolar „Vasile Sav” Roman Zaharia Dan 4.75
241 Ciobanu Iustin Florin 9 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 4.75
242 Arsene Casiana 9 Colegiul Naţional „Ştefan cel Mare” Tîrgu Neamţ Cocuţ Gheorghe 4.25
243 Botescu Ingrid 9 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Cristian Secară 4.25
244 Cojocaru Iona 9 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Bejan Diana 4.25
245 Airinei Vlad 9 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Ana 4
246 Cristian George 9 Grup Şcolar „Vasile Sav” Roman Zaharia Dan 4
247 Gurau  Robert Stefan 9 Grup Şcolar „Vasile Sav” Roman Zaharia Dan 4
248 Lupu Vasile 9 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Ana 3.5
249 David Alina 9 Grup Şcolar „Vasile Sav” Roman Zaharia Dan 3
250 Rotaru Teodor 10 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Haralamb Dorel 18.5 I
251 Gherghel Maria 10 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 12.5 II
252 Ioan Cristina 10 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Bejan Diana 12 II
253 Munteanu Ilie Alexandru 10 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Spiridon Sanda 10.25 III
254 Bobaru Alexandra 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 8.5 M
255 Vrabie Oana 10 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Bejan Diana 8.5 M
256 Ionescu Alexandru 10 Colegiul Naţional „Calistrat Hogaş” Piatra Neamţ Frenţi Mariana 8.25 M
257 Tanasa Beatrice Cristina 10 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Rotaru Niculina 8 M
258 Barcan Virgil 10 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Florescu Carmen 7.75 M
259 Platon Cătălina Mihaela 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 7.75 M
260 Asavinei Ioana 10 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 7
261 Neculai Iulia Simona 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 7
262 Chelaru Edgar Costin 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 6.5
263 Hogaş Cosmin 10 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Bejan Diana 6.5
264 Molodoi Alice Georgiana 10 Grup Şcolar „Vasile Sav” Roman Zaharia Dan 6.5
265 Ciobanu Andreea Elena 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 6.25
266 Ţîşcă Bogdan Alexandru 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 6.25
267 Ciobanu Andreea Corina 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 6
268 Spătariu Mihai Constantin 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Gligor Mircea 6
269 Stănică Bianca 10 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 6
270 Ungureanu Silviu 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 6
271 Handaric Stefan 10 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Spiridon Sanda 5.75
272 Mocănaşu Sorin Constantin 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 5.75
273 Guşetu Cristina 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 5.5
274 Rîmbu Mirela Claudia 10 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Oniciuc Grigoruţă 5.5
275 Stan  Andreea Elena 10 Grup Şcolar „Vasile Sav” Roman Zaharia Dan 5.5
276 Deaconu Andreea 10 Colegiul Naţional „Ştefan cel Mare” Tîrgu Neamţ Croitoriu Cristina 5.25
277 Ribacu Elvira Ecaterina 10 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Haralamb Dorel 5.12
278 Bîia Bianca 10 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Florescu Carmen 5
279 Ionita  Andreea Otilia 10 Grup Şcolar „Vasile Sav” Roman Zaharia Dan 5
280 Mîrţ Alina 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 5
281 Neculai Alina Andreea 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 5
282 Ştefan Radu Ioan 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Gligor Mircea 5
283 Teodorescu Ştefan Cicerone 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Gligor Mircea 5
284 Antohi Alexandra Mădălina 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 4.75
285 Băncescu Anda Nicoleta 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Gligor Mircea 4.5
286 Găucan Ana –Maria 10 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Florescu Carmen 4.5
287 Niţă Axenia Lavinia 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 4.5
288 Sandache Iulian 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 4.5
289 Tudosia Lucian 10 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Rotaru Niculina 4.5
290 Stafie George 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 4.25
291 Benchea Bianca Otilia 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 4
292 Zaharia George Ciprian 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 4
293 Baciu Andrei 10 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Bejan Diana 3.5
294 Ghiţă Dan Alexandru 10 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Haralamb Dorel 3.5
295 Anton Cristinel Silviu 10 Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tîrgu-Neamt Tanasa Elvira 3
296 Catana Ion Tudor 10 Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tîrgu-Neamt Tanasa Elvira 3
297 Dumitroae Cristina 10 Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tîrgu-Neamt Spiridonescu Constantin 3
298 Filip Ana 10 Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tîrgu-Neamt Spiridonescu Constantin 3
299 Obreja Constantin 10 Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tîrgu-Neamt Spiridonescu Constantin 3
300 Oprea Andra Maria 10 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 3
301 Sarpe Silviu Petru 10 Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tîrgu-Neamt Spiridonescu Constantin 3
302 Dumea Eduard Constantin 11 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 10.37 I
303 Ghiuzan Paul 11 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 9.75 I
304 Dumea Carmen 11 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Ostafe Constantin 8.25 II
305 Latu Alin 11 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Ostafe Constantin 6.87 III
306 Andrei Olivia 11 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Bejan Diana 6.5 III
307 Gîrbea George Liviu 11 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Ostafe Constantin 6.37 III
308 Roman Andreea Laura 11 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Florescu Carmen 5.37 M
309 Beniamin Marcu 11 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 5.12 M
310 Drăguşan Vlad 11 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Florescu Carmen 4.99 M
311 Alexandru Adelina Diana 11 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Ostafe Constantin 4.87 M
312 Bancu Octavian Andrei 11 Grup Şcolar „Vasile Sav” Roman Zaharia Dan 4.87 M
313 Rusu Alexandra 11 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Gligor Mircea 4.37
314 Mihai Alexandra 11 Grup Şcolar „Vasile Sav” Roman Zaharia Dan 4.24
315 Proboteanu Paula 11 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 4.12
316 Gaiţă Andrei 11 Colegiul Naţional „Ştefan cel Mare” Tîrgu Neamţ Băicănescu Cristi 4
317 Ungureanu Vlad Victor 11 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Ostafe Constantin 4
318 Corcaci April-Diana 11 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 3.99
319 Bujor Amalia Vasilica 11 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 3.87
320 Curca Alexandra 11 Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tîrgu-Neamt Spiridonescu Constantin 3.62
321 Ungureanu Oana-Maria 11 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 3.5
322 Masloschi Carmen 11 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Merfea Romeo 3.49
323 Grigoraş Ioana Florentina 12 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 7.5 I
324 Vaideanu Silviu-Cristian 12 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Spiridon Sanda 6.5 I
325 Apetrei Răzvan-Marian 12 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Spiridon Sanda 6 II
326 Smaranda Dumitru-Dan 12 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Haralamb Dorel 5 III
327 Timofte Andreea 12 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Irimia Gheorghe 4 M
328 Manolache O. Diana 12 Grup Şcolar „Vasile Sav” Roman Zaharia Dan 3
telegram ziar piatra neamt
Citește și
1 Comentariu
  1. alex spune

    bravo paulica locu 3:D

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Acest site folosește cookies. Navigarea în site presupune acceptarea implicită a politicii de confidențialitate. Accept Citește mai mult

Politica de confidențialitate