Se oprește apa în Târgu Neamț – Informare Apa Serv
Pentru remedierea unei avarii la rețeaua publica de distribuție a apei potabile, Compania Județeană APA SERV SA este pusă in situația neplăcuta de a furniza apa cu presiune redusa, existând și posibilitatea întreruperii temporare a furnizării serviciului de alimentare cu apa potabilă, astăzi 23.01.2023, între orele 10.00-14.00 în Orașul Tg Neamț.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și mulțumim pentru înțelegere!
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul de 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul Companiei www.apaserv.eu
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)