Kaufland greșește atunci când umblă cu șmacherii la prețurile din magazine, mi s-a întâmplat și mie. Dar în cazul de față sunt convins că cei care trebuiau să emită documentația de funcționare au dat dovadă de o crasă indolență. Unii funcționărași din instituțiile publice ar trebui zburați din funcții și trimiși la privat, dacă vor să nu moară de foame. Să vedem dacă-și mai permit luxul de a nu-și face treaba.
Kaufland greșește atunci când umblă cu șmacherii la prețurile din magazine, mi s-a întâmplat și mie. Dar în cazul de față sunt convins că cei care trebuiau să emită documentația de funcționare au dat dovadă de o crasă indolență. Unii funcționărași din instituțiile publice ar trebui zburați din funcții și trimiși la privat, dacă vor să nu moară de foame. Să vedem dacă-și mai permit luxul de a nu-și face treaba.