Piatra-Neamț: Se sistează furnizarea apei până la remedierea unei avarii
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/10/hapapaaa.png)
Pentru remedierea unei avarii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, Apa Serv este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 29.10.2019, în intervalul orar 11:00-13:00.
Sunt afectaţi de lipsa apei consumatorii din municipiul Piatra-Neamţ str. Alexandru Lapuşneanu și str. Artelor.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectaţi pe care îi asigurăm că echipele ApaServ fac tot posibilul pentru remedierea avariei într-un timp cât mai scurt şi pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informaţii suplimentare, beneficiarii nostri pot suna la Dispeceratul ApaServ care funcţionează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340, sau pot accesa site-ul companiei www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)