MADE IN NEAMȚ: Produse din carne de vită de Angus crescută în munții Neamțului
La Poiana Teiului, un fermier a adus acum 5 ani câteva vaci Black Angus și a dezvoltat o fermă în care a ajuns acum la un efectiv de peste 200 de capete.
Unul dintre punctele unde își desface produsele acest fermier se află în piața centrală din Piatra-Neamț.
Am cumpărat din aceste produse făcute din carne de vită de Angus crescută la Neamț și vă recomandăm cu încredere.
O mână de oameni muncesc cu mâinile lor și mai produc ceva în acest județ. Sprijină oamenii care fac așa ceva în Neamț, cumpărând produsele lor înainte ca ei să dispară.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/02/made-in-neamt-1-1024x741.jpg)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/02/made-in-neamt-2-1024x768.jpg)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/02/made-in-neamt-3-1024x535.jpg)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)