FESTIVALUL NAŢIONAL DE MUZICĂ UŞOARĂ PENTRU COPII ŞI TINERI „CAMENA”- EDIŢIA a V-a PIATRA-NEAMŢ, 23-24 IUNIE 2012

2

MARELE PREMIU „Camena” 2012 : CIOBANU ADRIANA – grupa 4 – Piatra-Neamţ

GRUPA I (5-6 ani)

Concurent

Localitatea

Premiul

HORGHIDAN ANASTASIA-IOANA PIATRA-NEAMŢ

I

MOVILĂ DIANA GALAŢI

I

PINTEA ALEXANDRA-ELENA PIATRA-NEAMŢ

II

ALDEA ANDREEA-LAVINIA PIATRA-NEAMŢ

II

ANDREI SERENA-ANA PIATRA-NEAMŢ

III

MANOLESCU BIANCA-ANA-MARIA BUZĂU

III

PRUNDU ELENA-ALICE PIATRA-NEAMŢ

III

OANCEA MARIUS PLOIEŞTI

M

ANA ALEXANDRA PLOIEŞTI

M

SCARLAT TEODORA-MARIA PIATRA-NEAMŢ

M

COSMA MATEEA-IOANA BACĂU

M

URSACIUC  SIMINA-ANDREEA BOTOŞANI

M

GURALIUC-ANTALUŢĂ MARIA-DIANA IAŞI

M

CERNOV MONICA PLOIEŞTI

Premiu Special

TRANDAFIR DENIS-ALEXANDRU PIATRA-NEAMŢ

Premiu Special

AMÂŢOAIEI MIRUNA-ELENA PIATRA-NEAMŢ

Premiu Special

MIHUŢ MARIA-EMILIA IAŞI

Premiu Special

POPESCU ALEXIA PLOIEŞTI

Premiu Special

GRĂDINARIU IUSTINA-MARIA PIATRA-NEAMŢ

Premiu Special

CHICHIOACĂ MARIA PIATRA-NEAMŢ

Premiu Special

CHIORCIOIU SORINA PLOIEŞTI

Premiul Liceului de Artă „V. Brauner”

FURTUNĂ MARIA PLOIEŞTI

Premiul Liceului de Artă „V. Brauner”

 

                   GRUPA II (7-8 ani)

Concurent

Localitatea

Premiul

ANASTASIEI DENISA-ELENA PIATRA-NEAMŢ

I

RUSU MARIA-RALUCA BUCUREŞTI

I

OUATU GERARD-DAMIAN PIATRA-NEAMŢ

I

FLOREA BEATRICE-MARIA IAŞI

II

BAHRIN DARIA IAŞI

II

BRĂDOAIA ALEXIA PIATRA-NEAMŢ

II

PRODEA LUANA-MARIA SIBIU

II

CIUDIN IZABELA-ELENA PIATRA-NEAMŢ

III

NEGHINĂ CĂTĂLINA-ANDREEA-MARIA ONEŞTI

III

MOISĂ STEPHAN-IONUŢ PIATRA-NEAMŢ

III

NAZARET MARIA-RUXANDRA BICAZ

III

TOKUSHIGE JENNIFER PIATRA-NEAMŢ

III

URSACHE CRISTA-MINOLA ROZNOV

M

NICHIFOR CRISTIANA PLOIEŞTI

M

DUMBRAVA IOANA-GABRIELA IAŞI

M

BUTUC ELENA-ANDREEA PIATRA-NEAMŢ

M

OANCEA CRISTINA-MARIA ONEŞTI

M

ALEXANDRU MARIA PLOIEŞTI

Premiul Liceului de Artă „V. Brauner”

 

 

         


GRUPA III (9-10 ani)

 

Concurent

Localitatea

Premiul

PAMPARĂU ISABELA-ANDREEA BOTOŞANI

I

SUDITU MARA-IOANA ONEŞTI

I

BARZU DENISA IAŞI

I

PETCU BIANCA-ALEXANDRA MOINEŞTI

II

SIMIONESCU DOMINIQUE SIBIU

II

DANDU ANDREEA PIATRA-NEAMŢ

II

LASLĂU LORINA-GIORGIA BACĂU

III

POPESCU MARIA CONSTANŢA

III

CARAMFIL SORINA-IONELA GALAŢI

III

POPA ALESSIA-TEODORA BACĂU

M

ALEXE RALUCA-ELENA PIATRA-NEAMŢ

M

VĂDUVA ALEXANDRA BUZĂU

M

DIACONU ANDREEA-CĂTĂLINA BACĂU

M

 

                   GRUPA IV (11-12 ani)

Concurent

Localitatea

Premiul

CIOBANU  ADRIANA PIATRA-NEAMŢ

Marele premiu

STOIAN VIORELA PIATRA-NEAMŢ

I

MUNTEANU RALUCA-GABRIELA GALAŢI

I

TĂBULTOC OANA-ŞTEFANA Com. ROMA-BOTOŞANI

I

HANGANU FRANCESCA-GABRIELA GIROV

II

TCACIUC ANDREI BOTOŞANI

II

TĂNASĂ DARIA-ANASTASIA BACĂU

III

MIHAI PETRU-SEBASTIAN GALAŢI

III

MAGDAN GEORGIANA BICAZ

III

BRATOVIANU ANDRADA-ELENA ONEŞTI

M

LUCA DRAGOŞ-IULIAN ONEŞTI

M

ILIE PAULA-ALEXANDRU PIATRA-NEAMŢ

M

COJOCARU DAN-CONSTANTIN IAŞI

M

MIHAI ANA-MARIA IAŞI

M

TURNEA IUSTINA PIATRA-NEAMŢ

M

ANDONE ŞTEFANIA PIATRA-NEAMŢ

M

CORD TEODORA CLUJ-NAPOCA

M

CHITOŞCĂ ISABELA-GABRIELA PIATRA-NEAMŢ

Premiul special al Juriului

                   

                   GRUPA V  (13-14 ani)

Concurent

Localitatea

Premiul

GRECU MIRUNA-IOANA PIATRA-NEAMŢ

I

PANAITESCU ANDREEA PIATRA-NEAMŢ

II

FĂINIŢĂ ALIS-MARIA MOINEŞTI

II

BOGDĂNESCU RALUCA ONEŞTI

III

ATOFANE ROXANA SIRET-SUCEAVA

III

IONIŢĂ ELENA-DANIELA PIPIRIG – Neamţ

III

HALAŞANU ANA-MARIA ONEŞTI

M

BOSTAN MĂDĂLIN ONEŞTI

M

NIACŞU ALINA-MĂDĂLINA BÂRLAD

M

 

                    GRUPA VI (15-21 ani)

 

Concurent

Localitatea

Premiul

SAVA BIANCA PIATRA-NEAMŢ

I

BĂNCILĂ SEBASTIAN-IONUŢ FOCŞANI

II

VĂDUVA ROXANA-GEORGIANA BUZĂU

II

RICEAN-PUIU LARISA TÎRGU MUREŞ

III

PASHALOV ALEXANDRA-ELENA MOINEŞTI

III

BĂLUŢ MARIA-ALEXANDRA PIATRA-NEAMŢ

III

SZOCS RENATA MIERCUREA-CIUC

M

GÎRLĂ ANA-BIANCA PIATRA-NEAMŢ

M

DUMITRU FLORENTINA SIBIU

M

GANEA ŞTEFANA IAŞI

M

SCRIMINTI MĂDĂLINA-MIHAELA BUCUREŞTI

M

telegram ziar piatra neamt
Citește și
2 Comentarii
  1. SiposIulyan spune

    Pentru mai multe filmari si pentru lista castigatorilor, partenerilor, concurentilor, accesati http://www.liceulbrauner.ro/camena/ sau http://www.youtube.com/playlist?list=PL2B1CF9578D20BB21

    Multumim.

  2. Cerasela Platz ( Esmyana Martisor ) spune

    Felicitari Admirative, dragii nostrii !!!
    Muzica usoara are viitor prin cei care o promoveaza si ocrotesc.
    Avem nevoie de muzica ce incurajeaza si motiveaza,intru educatie si intelepciune.
    „Da,Doamne cantec,Da Doamne vers…”

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Acest site folosește cookies. Navigarea în site presupune acceptarea implicită a politicii de confidențialitate. Accept Citește mai mult

Politica de confidențialitate