Concursul National de Muzica – performantele judetului Neamt

0

PENTRU FORMAŢIILE INSTRUMENTALE, CORALE, SOLIŞTI VOCALI Şl INSTRUMENTIŞTI DIN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PREUNIVERSITAR

Etapa zonală, Piatra-Neamţ, 7 – 8 mai 2011

  Categorie Gen Tip formaţie / solist Nume Liceul Prof. îndrumător / dirijor PREMIUL
Seminarii Teologice Religios Cor de Cameră „Laudamus” Seminarul Teologic Liceal Ortodox „Sfântul Gheorghe” Roman Gheorghe Gozar I

Finalist  Arad

Licee de Artă Folcloric Orchestră de instrumente populare „Ştefan Voievod” Liceul de Artă „Victor Brauner” Piatra Neamţ Isidor Rusu I
Licee de Artă Cult Cvintet cu pian „Capriccio” Liceul de Artă „Victor Brauner” Piatra Neamţ Maricica Gheorghieş I
Licee de Artă Cult Dixtuor „Il suono armonico” Liceul de Artă „Victor Brauner” Piatra Neamţ Maricica Gheorghieş I
Licee de Artă Cult Muzică de cameră, percuţie „Mezzoforte” Liceul de Artă „Victor Brauner” Piatra Neamţ Liviu Bitere I
Licee de Artă Divertisment Grup folk „Amprente” Liceul de Artă „Victor Brauner” Piatra Neamţ Nicoleta Minciu I
Licee de Artă Divertisment Solist vocal muzică uşoară TRIFESCU  DENISA-IOANA Liceul de Artă „Victor Brauner” Piatra Neamţ Lucian Sitaru I
Licee de Artă Folcloric Solist instrumentist nai CHIRILĂ ADELINA Liceul de Artă „Victor Brauner” Piatra Neamţ Leonid Ciobanu I
Licee de Artă Folcloric Solist instrumentist nai LUCA MĂDĂLINA-LAURA Liceul de Artă „Victor Brauner” Piatra Neamţ Leonid Ciobanu I
Licee de Artă Folcloric Solist instrumentist saxofon TĂRĂNTUŞ-SANDU ANA-MARIA Liceul de Artă „Victor Brauner” Piatra Neamţ Leonid Ciobanu I
Licee de Artă Folcloric Solist instrumentist clarinet SUDITU ALEXANDRU Liceul de Artă „Victor Brauner” Piatra Neamţ Teodor Cataramă I
Licee şi Colegii Divertisment Solist vocal muzică uşoară CIOCOIU  ANA-MARIA Colegiul Naţional „Gheorghe Asachi” Piatra Neamţ Paul Imbrea I
Licee şi Colegii Divertisment Solist vocal muzică uşoară VOINEA ALEXANDRA Liceul Economic „Vasile Conta” Târgu Neamţ Eugenia Tiugea I
Licee şi Colegii Folcloric Solist vocal muzică populară MANOLACHE ELENA-SIMONA Colegiul Naţional „Ştefan cel Mare” Târgu Neamţ Blaziu Szekeres I
Seminarii Teologice Divertisment Grup folk Seminarul Teologic Liceal Ortodox „Veniamin Costachi” Mânăstirea Neamţ Pr. Viorel Laiu I
Licee de Artă Divertisment Solist folk CULBECE  IOANA-CĂTĂLINA Liceul de Artă „Victor Brauner” Piatra Neamţ Nicoleta Minciu II
Licee şi Colegii Divertisment Grup folk „Kanenas” Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ M. Teleagă

Silvia Vais

II
Licee şi Colegii Divertisment Solist vocal muzică uşoară CIOB IRA Colegiul Naţional „Gheorghe Asachi” Piatra Neamţ Paul Imbrea III
aplicatie android ziar neamt

telegram ziar piatra neamt

la flamma piatra neamt
Citește și
Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Acest site folosește cookies. Navigarea în site presupune acceptarea implicită a politicii de confidențialitate. Accept Citește mai mult

Politica de confidențialitate