Avarie la magistrală. Fără apă azi în Piatra-Neamț și Alexandru cel Bun
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/05/apa-1024x512.png)
ApaServ anunță beneficiarii săi că, din cauza unei avarii la magistrala de aducțiune, se va furniza apă cu presiune redusă putându-se ajunge la sistarea totală în data de 27.09.2019, între orele 10:15-16:00, în comuna Alexandru cel Bun şi municipiul Piatra-Neamţ (cu excepţia cartierului Mărăţei, Spitalul Judeţean de Urgenţă şi Spitalul Bisericani).
Pentru informaţii suplimentare, beneficiarii nostri pot suna la Dispeceratul ApaServ care funcţionează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340, sau pot accesa site-ul companiei www.apaserv.eu
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)