Anunț angajări în domeniul construcțiilor civile

0

Formăm echipă serioasă, pe termen lung – amenajări interioare: compartimentări, montare rigips, finisaje.

Asigurăm:

•Seriozitate

•Diurnă (unde este cazul)

•Cazare (unde este cazul)

•Transport.

Cerințe:

• Calificare și experiență în domeniul lucrărilor de construcții.

Descrierea jobului: Execută lucrări de construcții în conformitate cu instrucțiunile, procedurile de lucru și cu documentația specifică, respectând standardele de calitate impuse, sub îndrumarea tehnică a inginerilor din șantiere.

Salariu motivant în funcție de realizări! Oportunități de dezvoltare profesională!

SC COMAT SCAV SRL – TELEFON 0728180969, e-mail [email protected], adresa Str. Alexandu cel Bun, nr. 24 Centru Piatra-Neamț.

aplicatie android ziar neamt

disclaimer ziarpiatraneamt.ro

Citește și
Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Politica de confidențialitate