13 centre de concurs pentru ocuparea posturilor eliberate din invatamant

0

Inspectoratul Scolar Judetean Neamt anunta organizarea in judetul Neamt a 13 centre de concurs pentru ocuparea posturilor/catedrelor/fractiunilor de norma eliberate dupa inceperea anului scolar.

NR. CRT. UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT CENTRUL DE CONCURS DISCIPLINA POSTULUI NUMĂR DE ORE DATA ŞI ORA DESFĂŞURĂRII PROBEI PRACTICE DATA ŞI ORA DESFĂŞURĂRII PROBEI SCRISE
1 CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ NEAMŢ CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ NEAMŢ CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 18 29.10.2011, 10:00
2 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 POIENARI şi CLUBUL COPIILOR ROMAN CLUBUL COPIILOR ROMAN EDUCAȚIE FIZICĂ ŞI SPORT 16
3 COLEGIUL NAŢIONAL „ŞTEFAN CEL MARE” TÎRGU NEAMŢ COLEGIUL NAŢIONAL „ŞTEFAN CEL MARE” TÎRGU NEAMŢ LIMBA FRANCEZĂ 10 27.10.2011, 10:00
4 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GRUMĂZEŞTI COLEGIUL NAŢIONAL „ŞTEFAN CEL MARE” TÎRGU NEAMŢ LIMBA FRANCEZĂ 8 27.10.2011, 10:00
6 COLEGIUL TEHNIC „GHEORGHE CARTIANU” PIATRA NEAMŢ COLEGIUL TEHNIC „GHEORGHE CARTIANU” PIATRA NEAMŢ DT/CONSTRUCŢII ŞI LUCRĂRI PUBLICE – CONSTRUCŢII 9 29.10.2011, 10:00
7 LICEUL TEHNOLOGIC PETRICANI COLEGIUL TEHNIC „ION CREANGĂ” TÎRGU NEAMŢ LIMBA ENGLEZĂ-LIMBA FRANCEZĂ 17 29.10.2011, 10:00
8 LICEUL TEHNOLOGIC PETRICANI COLEGIUL TEHNIC „ION CREANGĂ” TÎRGU NEAMŢ LIMBA FRANCEZĂ 8 29.10.2011, 10:00
9 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII URECHENI COLEGIUL TEHNIC „ION CREANGĂ” TÎRGU NEAMŢ EDUCATOARE 25 29.10.2011, 10:00
10 LICEUL TEHNOLOGIC OGLINZI COLEGIUL TEHNIC „ION CREANGĂ” TÎRGU NEAMŢ LIMBA FRANCEZĂ 27 29.10.2011, 10:00
11 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII TIMIŞEŞTI COLEGIUL TEHNIC „ION CREANGĂ” TÎRGU NEAMŢ LIMBA FRANCEZĂ 10 29.10.2011, 10:00
12 LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” PIPIRIG COLEGIUL TEHNIC „ION CREANGĂ” TÎRGU NEAMŢ PIP/PRELUCRAREA LEMNULUI 18 28.10.2011, 10:00 29.10.2011, 10:00
13 COLEGIUL TEHNIC „ION CREANGĂ” TÎRGU NEAMŢ COLEGIUL TEHNIC „ION CREANGĂ” TÎRGU NEAMŢ PIP/TRANSPORTURI/TRANSPORTURI RUTIERE/CONDUCERE: C+E 26 28.10.2011, 10:00 29.10.2011, 10:00
14 COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN DT/CONSTRUCŢII ŞI LUCRĂRI PUBLICE/CONSTRUCŢII 18 28.10.2011, 10:00
15 COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN DT/CONSTRUCŢII ŞI LUCRĂRI PUBLICE/CONSTRUCŢII 16 28.10.2011, 10:00
16 COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN DT/CONSTRUCŢII ŞI LUCRĂRI PUBLICE/CONSTRUCŢII 8 28.10.2011, 10:00
17 COLEGIUL TEHNIC „MIRON COSTIN” ROMAN COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN DT/ELECTRONICĂ ŞI AUTOMATIZĂRI/ELECTRONICĂ ŞI AUTOMATIZĂRI 10 28.10.2011, 10:00
18 COLEGIUL TEHNIC „MIRON COSTIN” ROMAN COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN DT/TURISM 27 28.10.2011, 10:00
19 ŞCOALA CU CLASEL I-VIII RUGINOASA COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN EDUCAŢIE MUZICALĂ 3.5 28.10.2011, 10:00
20 ŞCOALA CU CLASEL I-VIII RUGINOASA COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN EDUCAŢIE PLASTICĂ 3.5 28.10.2011, 10:00
21 LICEUL TEHNOLOGIC VALEA URSULUI COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN EDUCATOARE 25 28.10.2011, 10:00
22 ŞCOALA CU CLASEL I-VIII BAHNA COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN EDUCATOARE 25 28.10.2011, 10:00
23 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII „MIHAI EMINESCU” ROMAN COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN EDUCATOARE 25 28.10.2011, 10:00
24 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VĂLENI COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN EDUCATOARE 25 28.10.2011, 10:00
25 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BARTICEŞTI COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN LIMBA ENGLEZĂ 10 28.10.2011, 10:00
26 ȘCOALA CU CLASELE I-VIII ONICENI COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN LIMBA ENGLEZĂ 18 28.10.2011, 10:00
27 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VĂLENI COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN LIMBA ENGLEZĂ – BIOLOGIE 8 / 6 28.10.2011, 10:00
28 LICEUL TEHNOLOGIC VALEA URSULUI COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN LIMBA FRANCEZĂ 14 28.10.2011, 10:00
29 ŞCOALA CU CLASEL I-VIII BAHNA COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN LIMBA FRANCEZĂ 18 28.10.2011, 10:00
30 ȘCOALA CU CLASELE I-VIII ONICENI COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN LIMBA FRANCEZĂ 10 28.10.2011, 10:00
31 LICEUL TEORETIC „VASILE ALECSANDRI” SĂBĂOANI COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN LIMBA FRANCEZĂ 18 28.10.2011, 10:00
32 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BARTICEŞTI COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN LIMBA FRANCEZĂ 18 28.10.2011, 10:00
33 LICEUL TEHNOLOGIC VALEA URSULUI COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN LIMBA FRANCEZĂ-LIMBA ENGLEZĂ 18 28.10.2011, 10:00
34 ȘCOALA CU CLASELE I-VIII ONICENI COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ 18 28.10.2011, 10:00
35 ŞCOALA CU CLASEL I-VIII BAHNA COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN MATEMATICĂ 8 28.10.2011, 10:00
36 COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN PIP/ELECTRONICĂ ŞI AUTOMATIZĂRI/ELECTRONICĂ ŞI AUTOMATIZĂRI 24 27.10.2011, 10:00 28.10.2011, 10:00
5 COLEGIUL TEHNIC ” DANUBIANA” ROMAN COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN PIP/INDUSTRIE ALIMENTARĂ 24 27.10.2011, 10:00 28.10.2011, 10:00
37 ȘCOALA CU CLASELE I-VIII ONICENI COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN ÎNVĂŢĂTOR 18 28.10.2011, 10:00
38 ȘCOALA CU CLASELE I-VIII ONICENI COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN ÎNVĂŢĂTOR 18 28.10.2011, 10:00
39 ȘCOALA CU CLASELE I-VIII PÂNCEȘTI COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN ÎNVĂŢĂTOR 2 POSTURI 28.10.2011, 10:00
40 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII FĂUREI COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN EDUCATOARE 25 28.10.2011, 10:00
41 GRUPUL ŞCOLAR „M. SADOVEANU” BORCA (SC.MADEI), ŞCOALA CU CLASELE I-VIII FARCAŞA şi ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CEAHLĂU GRUPUL ŞCOLAR „MIHAIL SADOVEANU” BORCA CHIMIE 18 27.10.2011, 10:00
42 GRUPUL ŞCOLAR „M.SADOVEANU” BORCA GRUPUL ŞCOLAR „MIHAIL SADOVEANU” BORCA FIZICĂ 18 27.10.2011, 10:00
43 GRUPUL ŞCOLAR „M.SADOVEANU” BORCA GRUPUL ŞCOLAR „MIHAIL SADOVEANU” BORCA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ 18 27.10.2011, 10:00
44 GRUPUL ŞCOLAR „M.SADOVEANU” BORCA GRUPUL ŞCOLAR „MIHAIL SADOVEANU” BORCA PIP/SILVICULTURĂ 18 26.10.2011, 10:00 27.10.2011, 10:00
45 GRUPUL ŞCOLAR „M.SADOVEANU” BORCA GRUPUL ŞCOLAR AGRICOL „ION IONESCU DE LA BRAD” HORIA PIP/AGRICULTURĂ 22 27.10.2011, 10:00 28.10.2011, 10:00
46 GRUPUL ŞCOLAR AGRICOL „ION IONESCU DE LA BRAD” HORIA GRUPUL ŞCOLAR AGRICOL „ION IONESCU DE LA BRAD” HORIA PIP/AGRICULTURĂ 18 27.10.2011, 10:00 28.10.2011, 10:00
47 GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ DT/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE PUBLICĂ 18 28.10.2011, 10:00
48 GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ DT/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE PUBLICĂ 18 28.10.2011, 10:00
49 GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ DT/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE PUBLICĂ 18 28.10.2011, 10:00
50 GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ DT/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE PUBLICĂ 18 28.10.2011, 10:00
51 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DOCHIA GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ EDUCATOARE 25 28.10.2011, 10:00
52 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BÎRGĂUANI GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ EDUCATOARE 25 28.10.2011, 10:00
53 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MĂRGINENI GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ EDUCATOARE 3 posturi 28.10.2011, 10:00
54 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII „VASILE MITRU” TAŞCA GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ LIMBA ENGLEZĂ 12 28.10.2011, 10:00
55 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BICAZU ARDELEAN GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ LIMBA ENGLEZĂ 6 28.10.2011, 10:00
56 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII FARCAŞA GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ LIMBA ENGLEZĂ 18 28.10.2011, 10:00
57 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BÎRGĂUANI GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ LIMBA ENGLEZĂ-LIMBA FRANCEZĂ 18 28.10.2011, 10:00
58 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BICAZU ARDELEAN GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ LIMBA FRANCEZĂ 16 28.10.2011, 10:00
59 CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA, STEFAN CEL MARE GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ 11 28.10.2011, 10:00
60 CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA, STEFAN CEL MARE GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ TEHNOLOGIA INFORMAȚIEI ȘI COMUNICAȚIILOR 10 27.10.2011, 10:00 28.10.2011, 10:00
61 SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL „SFINȚII ÎMPĂRAȚI CONSTANTIN ȘI ELENA” PIATRA NEAMŢ şi GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ GRUPUL ŞCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMŢ TEHNOLOGIA INFORMAȚIEI ȘI COMUNICAȚIILOR 15 27.10.2011, 10:00 28.10.2011, 10:00
62 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII FARCAŞA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII FARCAŞA RELIGIE ORTODOXĂ 15 29.10.2011, 10:00
63 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PIATRA NEAMŢ ȘCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 RUSENI EDUCAȚIE FIZICĂ ŞI SPORT 18 29.10.2011, 10:00
64 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BORLEŞTI ȘCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 RUSENI EDUCAȚIE FIZICĂ ŞI SPORT 4 29.10.2011, 10:00
65 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DUMBRAVA ROŞIE ȘCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 RUSENI EDUCAȚIE FIZICĂ ŞI SPORT 18 29.10.2011, 10:00
66 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII FARCAŞA ȘCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 RUSENI EDUCAȚIE FIZICĂ ŞI SPORT 14 29.10.2011, 10:00
64 ȘCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 RUSENI ȘCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 RUSENI EDUCAȚIE FIZICĂ ŞI SPORT 10 29.10.2011, 10:00
65 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BORLEŞTI ȘCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 RUSENI EDUCATOARE 25 29.10.2011, 10:00
66 CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ „AL. ROŞCA” PIATRA-NEAMŢ ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.11 PIATRA NEAMŢ EDUCAŢIE MUZICALĂ 16 27.10.2011, 10:00
67 GRUPUL ŞCOLAR „M.SADOVEANU” BORCA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.11 PIATRA NEAMŢ EDUCAŢIE MUZICALĂ 9 27.10.2011, 10:00
68 CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ TÎRGU NEAMŢ ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.11 PIATRA NEAMŢ EDUCATOARE-EDUCATOR 25 27.10.2011, 10:00
69 CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ TÎRGU NEAMŢ ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.11 PIATRA NEAMŢ PROFESOR-EDUCATOR 20 27.10.2011, 10:00
70 CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ROMAN ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.11 PIATRA NEAMŢ PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ 16 27.10.2011, 10:00
71 CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ „AL. ROŞCA” PIATRA-NEAMŢ ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.11 PIATRA NEAMŢ ÎNVĂȚĂTOR-EDUCATOR 20 27.10.2011, 10:00
72 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII FARCAŞA şi ŞCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA TEIULUI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 „ION CREANGA” TÎRGU NEAMŢ BIOLOGIE 18 29.10.2011, 10:00
73 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MĂRGINENI şi ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DRAGOMIREŞTI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 „ION CREANGA” TÎRGU NEAMŢ BIOLOGIE 18 29.10.2011, 10:00
74 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 „ION CREANGĂ” TÎRGU NEAMŢ şi ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 ŢIBUCANI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 „ION CREANGA” TÎRGU NEAMŢ BIOLOGIE 18 29.10.2011, 10:00
75 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII STĂNIŢA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII STĂNIŢA EDUCATOARE 25
76 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII STĂNIŢA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII STĂNIŢA MATEMATICĂ 18
77 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII STĂNIŢA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII STĂNIŢA ÎNVĂŢĂTOR 18
78 ŞCOALA DE ARTĂ „SERGIU CELIBIDACHE” ROMAN ŞCOALA DE ARTĂ „SERGIU CELIBIDACHE” ROMAN NAI 20 26.10.2011, 10:00
telegram ziar piatra neamt
Citește și
Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Acest site folosește cookies. Navigarea în site presupune acceptarea implicită a politicii de confidențialitate. Accept Citește mai mult

Politica de confidențialitate