În sfârșit s-a amenajat un părculeț pentru secția Oncologie
De nenumărate ori am spus că nu este normal ca bolnavii de la Oncologie să nu beneficieze de un spațiu unde să poata sta de vorbă în tihnă pentru ultima oară poate cu rudele sau unde să iasă și să mai vadă o dată cerul. Trecând azi pe la Spital am observat cu bucurie că … Continuă lectura În sfârșit s-a amenajat un părculeț pentru secția Oncologie
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba