O investiție care este cu adevărat utilă municipiului Piatra-Neamț
De foarte mulți ani, toată lumea a așteptat ca primăria să se ocupe de drumul până la telegondolă. Iată că în sfârșit acest drum se face, și se face bine, din ceea ce vedem noi. Dincolo de utilitatea și necesitatea lui, cu siguranță acest drum va fi în viitor în topul preferințelor pietrenilor sau turiștilor … Continuă lectura O investiție care este cu adevărat utilă municipiului Piatra-Neamț
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba