Neglijenţă la un centru social pentru minori?
Doi minori în vârstă de 11, respectiv 14 ani au fost găsiţi de Poliţia Locală în urma patrulelor efectuate pe raza municipiului Piatra-Neamţ, minorii provenind dintr-un centru social. Poliţia Locală a predat minorii pedagogului şcolii. Ne întrebăm: oare cei din centrul social aveau habar de dispariţia acestora? Oare cum acţionează personalul de specialitate în astfel de situaţii?
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)