Lauri nemteni la olimpiadele nationale de ARTE

0

TABEL NOMINAL CU ELEVII LICEULUI DE ARTĂ „V. BRAUNER”PIATRA NEAMŢ PREMIAŢI  LA OLIMPIADA  NAŢIONALĂ DE INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ, VOCALĂ ŞI STUDII TEORETICE, CLASELE IX – XII, BUCUREŞTI, 2- 5 APRILIE 2012

(locul 10 în ierarhia celor 43 licee de specialitate)    

Nr. crt

Numele şi prenumele concurentului

Cl.

Specialitatea

Profesor

PREMIUL

JITIANU MARA

IX

Studii teoretice

Ionel Ceobanu

I

PUPĂZĂ IOANA

IX

Studii teoretice

Ionel Ceobanu

II

NECHITA MARIA

IX

Flaut

Petru Azaharioaie

M

IONESCU

OCTAVIAN-CEZAR

XI

Canto clasic

Elena Botez

M

 

TABEL NOMINAL CU ELEVII JUDEŢULUI NEAMŢ PREMIAŢI  LA

OLIMPIADA  NAŢIONALĂ DE INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ, CL. III – VIII

PLOIEŞTI, 5- 7 APRILIE 2012     

Nr. crt

Numele şi prenumele concurentului

Cl.

Şcoala de provenienţă

Specialitatea

Profesor

Premiul

1

UŢĂ

KARINA ANA-MARIA

VII

Liceul de Artă „Victor Brauner” Piatra Neamţ

PIAN

Magdolna Cosma

I

2

CORUGĂ OVIDIU

VII

Liceul de Artă „Victor Brauner” Piatra Neamţ

PIAN

Cristina Popa

III

3

 

GHEORGHIU BIANCA

V

Şcoala de Artă „Sergiu Celibidache” Roman

NAI

Veaceslav Valah

Pr.

spec.

 

TABEL NOMINAL CU ELEVII JUDEŢULUI NEAMŢ PREMIAŢI LA

OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE ARTE VIZUALE, ARHITECTURĂ ŞI ISTORIA ARTELOR,  PLOIEŞTI, 2- 5 APRILIE 2012    

Nr. crt.

Numele si prenumele elevului

Clasa

Specialitatea

Liceul

Profesor

Premiul

ARBORE

ROBERT-CONSTANTIN

XI

Icoană

Seminarul Teol.

„V. Costachi”

M-rea Neamţ

Dan

Ţârdea

III

IORGA

MIHAI-BOGDAN

XII

Imprimerie

Liceul de Artă

„Victor Brauner” Piatra Neamţ

Gheorghe Cuciureanu

M

GÂRBEA

ELENA-MĂDĂLINA

XI

Pictură

Liceul de Artă „Victor Brauner” Piatra Neamţ

Grigore Agache

Pr. spec.

telegram ziar piatra neamt
Citește și
Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Acest site folosește cookies. Navigarea în site presupune acceptarea implicită a politicii de confidențialitate. Accept Citește mai mult

Politica de confidențialitate