Centrul de Resurse Economice și Educație pentru Dezvoltare a organizat pe data de 14 noiembrie 2017 activități de educație non-formală împreună cu 60 de elevi din cadrul Colegiul Național „Gheorghe Asachi” din Piatra Neamț. Elevii au fost grupați în grupe de 7-8 elevi și au realizat următoarele ateliere de lucru: atelier de scriere a unui … Continuă lectura Educație non-formală la Colegiul Național „Gh. Asachi” realizată de Centrul de Resurse Economice și Educație pentru Dezvoltare
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba